WROCŁAW: 71 323 54 40
LUBIN: 519 18 49 59

Aktualności

14/08/17r. zamknięte biuro sprzedaży

Szanowni Państwo,

14.08.2017 roku biuro w Rynku będzie zamknięte. Na Państwa wiadomości odpowiemy 16.08.2017r.

Przepraszamy za utrudnienia.

PROMOCJA

Wszystkie mieszkania powyżej 70m2 na Osiedlu Inspiracja

w cenie  4990 zł/m2

Do kontaktu

Szanowni Państwo,
 
z dniem 1/08/17r. cała obsługa sprzedażowa i po sprzedażowa jest prowadzona przez biuro w samym centrum – Rynek 60/8 we Wrocławiu.
 
Biuro przy ulicy Krzyckiej pozostaje główną siedzibą Spółki – niemniej nie mieści się już w nim biuro sprzedaży.
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu:
 
rynek@blockpol.pl
71 323 54 40

OSTATNIE MIESZKANIE NA POŚWIĘCKIEJ 22!

Gotowe do wprowadzenia się! Już dziś możesz tam z nami pojechać i poczuć się jak u siebie! Do tego duży balkon 7,52m2 sprawia, że całe lato możesz się opalać!

Metraż: 50,41 m2
Cena: 5,500,-/m2

telefon: 71 323 54 40

Dopłata MDM

A jednak! Jeszcze w tym roku możesz uzyskać dopłatę MDM! Uruchomiły się ostatnie środki na rok 2017!

Czy wiesz że w sierpniu możesz otrzymać kredyt z dofinansowaniem MDM nawet do 36 000 zł ?

Jeśli planujesz kupić mieszkanie ceny do 5371,85 zł za m2 to możesz dostać spore dofinansowanie !

Warto się pospieszyć i już dzisiaj zweryfikować swoją zdolność kredytową oraz sprawdzić możliwości otrzymania kredytu MDM ponieważ możliwość taka będzie tylko przez krótką chwilę, a następna szansa dopiero w styczniu 2018!

Nie czekaj więc tylko skontaktuj ze nami, aby poznać wszystkie szczegóły takiej niesamowitej możliwości!

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych Natan Rusin

tel.kom.:792-550-694

e-mail: natan.rusin@zmieniamyfinanse.pl

 

Dopłata MDM

‍‍W sierpniu będzie kolejna szansa, aby skorzystać z dopłaty MDM! Do tego czasu wybierzcie mieszkanie – A NASZE MIESZKANIA SĄ OBJĘTE MDM i skontaktujcie się z doradcami, aby zdążyć!

Działając z Ekspertami Lion Finance masz większe możliwości.

Data:

Kategorie:

Cechy dobrego projektu mieszkania

Zakup mieszkania jest uwarunkowany wieloma czynnikami: lokalizacją, ceną, ilością pokoi, a także rozplanowaniem pomieszczeń. Czym powinien charakteryzować się dobry projekt mieszkania?

Na początek: korytarz

Dobrze zaplanowany korytarz powinien przede wszystkim dawać nam swobodny dostęp do kuchni, łazienki oraz salonu. Zaletą będzie również przestrzeń na szafę oraz miejsce na obuwie.

Warto też wspomnieć, że przestrzeń ta często bywa niedoceniana. To błąd, bowiem jest to pierwsze pomieszczenie, które widzą odwiedzający nas goście. Korzystnie działa również takie rozplanowanie, dzięki któremu wchodząc do mieszkania można zauważyć najbardziej reprezentatywną część, czyli salon.

Ergonomiczna kuchnia

Pomieszczenie to jest niezwykle ważne, w związku, z czym podczas poszukiwania mieszkania zwraca się na nie bardzo dużą uwagę. Najważniejsza jest tutaj ergonomia. Ciąg technologiczny powinien gwarantować nam wygodną i sprawną pracę. Dzięki temu gotowanie będzie sprawiało nam jeszcze większą przyjemność. W kuchni warto wyznaczyć też kącik jadalny.

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej spotyka się rozwiązanie z otwartą kuchnią. Połączenie jej z drugim pomieszczeniem niesie ze sobą wiele zalet, o czym pisaliśmy już na naszym blogu. Warto jednak przypomnieć tutaj, że takie rozwiązanie przede wszystkim optycznie powiększa przestrzeń.

Praktyczna łazienka

Pomieszczenie to nie musi być bardzo duże. Tutaj ważne jest odpowiednie rozplanowanie i projekt, dzięki któremu korzystanie z łazienki będzie wygodne. W przypadku mniejszych łazienek zdecydowana większość ludzi rezygnuje z wanny na rzecz prysznica – pozwala to zaoszczędzić nieco przestrzeni i przeznaczyć ją np. na dodatkowe półki.

Duże okna to więcej słońca

Im większe okna tym lepiej. Duże okna wpuszczają więcej naturalnego, dziennego światła do mieszkania, co zwiększa komfort i poprawia samopoczucie. Dlatego też coraz popularniejsze są okna od podłogi do samego sufitu – to rozwiązanie sprawdza się w salonie, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu. Wariant ten często spotykany jest w nowych mieszkaniach, które są dostosowywane do rynkowych trendów.

Oczywiście z ilością takich okien nie można też przesadzić, gdyż za duże połacie okienne mogą przyczynić się do utraty ciepła i większych rachunków za ogrzewanie w okresie jesienno-zimowym.

Balkon – zielony zakątek
Ta część mieszkania jest bardzo pożądana – ładnie zaprojektowana i zagospodarowana daje często namiastkę własnego ogródka w miejskiej przestrzeni. Optymalna wielkość balkonu to ok. 4m2 – przy takich wymiarach możliwe jest ustawienie stolika czy innych dodatkowych elementów.

Gdzie powinien znajdować się balkon? Najlepiej, aby wychodził na przestrzeń zieloną. Powinien też być połączony z pomieszczeniem, do którego wszyscy mają bezpośredni dostęp –czyli z pokojem dziennym.