WROCŁAW: 71 323 54 40
LUBIN: 519 18 49 59
690 49 91 45

Dla klienta

Jesteśmy dla Was na każdym etapie zakupu nieruchomości. Pomagamy przy wyborze idealnego mieszkania oraz przy pozyskaniu kredytu. Dzięki współpracy z solidnymi doradcami finansowymi nasi klienci otrzymują preferencyjne warunki finansowania zakupu mieszkań.

Follow me - doradcy finansowi Wrocław Twoją sprawą zajmują się specjaliści z 12-letnim doświadczeniem, dlatego masz pewność, że Twoje finanse są bezpieczne.  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy z nas ma inne oczekiwania. Otrzymasz najlepszą ofertę z rynku – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz czuć się bezpiecznie – wybieramy tylko sprawdzone firmy i produkty. Jesteśmy dostępni w wygodnym dla Ciebie miejscu i czasie – tak jak wybierzesz. Oszczędzisz pieniądze i czas, bo wszystkie potrzebne produkty finansowe są w jednym miejscu. Znamy aktualne przepisy prawa i regulacje rynku – to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Z profesjonalnego doradztwa skorzystasz bezpłatnie – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych Natan Rusin

tel.kom.:792-550-694

e-mail: natan.rusin@zmieniamyfinanse.pl

 Bezpłatne doradztwo kredytowe

Co nas wyróżnia: obiektywne i bezpłatne doradztwo kredytowe,  wieloletnie doświadczenie poparte referencjami od Klientów oraz największych banków w Polsce, szybkość i skuteczność działania, kontrola procesu od pierwszego spotkania z Klientem do wypłacenia się kredytu, wiedza merytoryczna i wsparcie na każdym etapie, oferta wszystkich banków w Polsce w jednym miejscu,  specjalizacja w trudnych tematach, dowolny czas i miejsce spotkania z Klientem,  pomagamy w realizacji kredytów na terenie całego kraju, obsługa programu MDMmieszkanie dla młodych Wrocław, Warszawa , Poznań i każda inna miejscowość.

Tomasz Serkies

tel.kom.  733 755 569

e-mail: tomasz.serkies@plcg.pl

lion  Rzetelni Eksperci Kredytowi z doświadczeniem obsługi klientów od 2004 roku.
Poprowadzimy Cię za rękę przez cały etap finansowania zakupu Twojej nieruchomości. Zaczniemy od precyzyjnego sprawdzenia możliwości finansowych, tak abyś od początku miał/a pewność, że już za chwilę zamieszkasz w wymarzonym przez siebie miejscu. Przeanalizujemy kilkadziesiąt ofert kredytowych, by finalnie wybrać najbardziej dopasowane dla Ciebie propozycje.
A jeśli kupujesz mieszkanie na wynajem, ułożymy najbardziej optymalny plan kredytowania, żebyś w zależności od czasu finansowania zarabiał/a na swojej inwestycji .
Będziesz mile zaskoczony naszym sprawnym działaniem, a o każdym kroku Twojej sprawy poinformujemy Cię na bieżąco poprzez sms, email lub telefonicznie.
Zadzwoń lub napisz i umów się z nami na konkretną rozmowę przy dobrej kawie.
+48 71 750 91 12
kontakt@lionfinance.pl 
http://www.lionfinance.pl/