WROCŁAW: 71 323 54 40
LUBIN: 519 18 49 59

Wrocław – Osiedle Inspiracja

Wrocław – Osiedle Inspiracja

W ŻYCIU LICZY SIĘ INSPIRACJA

Dom to Twoja oaza, miejsce absolutnej prywatności – w nim chłoniesz atmosferę rodzinnego życia, cieszysz się każdą chwilą. W nowoczesnym, dobrze przemyślanym wnętrzu – jesteś u siebie… Spokój, cisza, estetyczne otoczenie, życzliwi sąsiedzi, długie spacery i wygodne życie… Już za kilka miesięcy w urokliwej, spokojnej lokalizacji, zaledwie 9 kilometrów od centrum Wrocławia, do którego łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską powstanie nowoczesne osiedle mieszkaniowe INSPIRACJA, zaprojektowane przez uznaną wrocławską pracownię architektoniczną a realizowane przez doświadczonego dewelopera BLOCKPOL S.A.

OSIEDLE NOWE ŻERNIKI

Osiedle na Nowych Żernikach jest częścią założenia urbanistycznego zaprojektowanego przez Miasto Wrocław. WUWA 2, bo tak potocznie, ze względu na swe idee nazywa się osiedle Nowe Żerniki, będzie częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Inspiracją dla projektu budowy modelowego osiedla we Wrocławiu była wystawa WuWA z 1929 roku. Dziś, po ponad osiemdziesięciu latach, Wrocław ponownie dołącza do architektonicznej awangardy.

POCZUJ MAGIĘ TEGO MIEJSCA

W przeciwieństwie do standardowych osiedli, powstających na obrzeżach miasta Nowe Żerniki pomyślane zostały jako miejsce wyposażone w podnoszące komfort życia elementy charakterystyczne dla miasta. Na terenie osiedla zorganizowana zostanie nie tylko funkcja mieszkalna, ale także stworzone zostaną miejsca do rekreacji, kultury a nawet pracy. Znajdzie się szkoła, przedszkole, dom seniora a także dom kultury. Główne osie osiedla zaprojektowane zostały jako zielone aleje, w które wkomponowane zostaną kameralne punkty handlowe i usługowe. Na terenie przecinającego osiedle z północy na południe skweru ulokowane zostaną obiekty rekreacyjne – boiska, korty i place zabaw. W południowej części osiedla, w pobliżu parku, do którego przylegać będzie osiedle, planowane jest też wzniesienie kościoła.

W ramach inwestycji INSPIRACJA, realizowanej przez spółkę BLOCKPOL S.A., powstanie 8 nowoczesnych budynków, w których znajdzie się łącznie 126 przestronnych i ustawnych mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi z balkonami i ogródkami w strefie parterowej oraz 3 lokale usługowe.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KATALOGIEM MIESZKAŃ

<<<<< KATALOG MIESZKAŃ >>>>>