WROCŁAW: 71 323 54 40
LUBIN: 519 18 49 59

Nowe mieszkania wroclaw

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja – Lokale usługowe

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja – Lokale usługowe

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość lokali
12
Zakończenie budowy
IV kwartał 2019
Cena za metr kwadratowy od
6500

Dowiedz się więcej

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość mieszkań
154
Zakończenie budowy
IV kwartał 2019
Cena za metr kwadratowy od
5700

Dowiedz się więcej

Wrocław – Osiedle Inspiracja – Lokale usługowe

Wrocław – Osiedle Inspiracja – Lokale usługowe

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość mieszkań
4
Zakończenie budowy
IV kw. 2017
Cena za metr kwadratowy od
5200

Dowiedz się więcej

Wrocław – Osiedle Inspiracja

Wrocław – Osiedle Inspiracja

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość mieszkań
126
Zakończenie budowy
IV kw. 2017
Cena za metr kwadratowy od
5500zł

Dowiedz się więcej

Nowe mieszkania Wrocław

Chcesz kupić mieszkanie, które będzie w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie? A może szukasz lokalu usługowego? Rozumiemy Twoje potrzeby i zrobimy wszystko, by im sprostać, budując nowe mieszkania na sprzedaż. Wrocław oferuje wiele możliwości − warto zostać tutaj na dłużej! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi mieszkania. Rynek pierwotny (Wrocław) ma wiele do zaoferowania!

Mieszkania deweloperskie − Wrocław

Od ponad 10 lat budujemy dla Was nowe mieszkania. Wrocław to nowoczesne miasto, oferujące wiele możliwości rozwoju. Zachwyca też wspaniałą architekturą − obok uroczych, starych kamieniczek sąsiadują imponujące budowle będące najlepszym przykładem współczesnej architektury. Nie bez znaczenia są też liczne tereny zielone, którymi kusi stolica Dolnego Śląska. Parki i tereny rekreacyjne są zawsze w pobliżu terenów, gdzie stawiamy nowe mieszkania. Wrocław to dynamiczne miasto, w którym mimo to nie brakuje miejsc przeznaczonych na relaks i odpoczynek. Dla wszystkich szukających mieszkania (rynek pierwotny), Wrocław będzie idealnym miejscem, szczególnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

Mieszkania − rynek pierwotny Wrocław

Rozumiemy, że kupno mieszkania to bardzo poważna decyzja. Dokładamy wszelkich starań, by podejmowane przez nas inwestycje gwarantowały komfort i bezpieczeństwo na długie lata. Satysfakcja naszych klientów to cel nadrzędny przyświecający każdemu realizowanemu przez nas projektowi. Spokój, cisza oraz doskonała lokalizacja to ewidentne plusy mieszkania w naszych budynkach. Duży nacisk kładliśmy na rozkładowość mieszkań. Widne kuchnie, słoneczne balkony to elementy, w które wyposażamy wszystkie nowe mieszkania − Wrocław.

Nowe mieszkania na sprzedaż − Wrocław

Architektura, która wspiera ekologiczne rozwiązania oraz piękny projekt to cechy naszych przedsięwzięć. Wierzymy, że funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką, tak też budujemy wszystkie nowe mieszkania na sprzedaż. Wrocław jest dumny ze swej bogatej architektury – nasze projekty idealnie wpisują się w przestrzeń miasta. Kolejną zaletą naszych inwestycji jest ich dogodna lokalizacja. Każdy lokal znajduje się w dobrze skomunikowanym z resztą miasta rejonie.

Solidność − nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi. Współpracujemy z profesjonalistami, co owocuje w pełni przemyślanymi projektami o najwyższych standardach wykonania. Dzięki temu, każdy kto wybierze nasz lokal, ma pewność, że przetrwa on wiele lat, bez konieczności przeprowadzania remontów i napraw, jakie cechują niektóre mieszkania deweloperskie. Wrocław jest zasypywany ofertami różnych firm – części z nich zależy wyłącznie na zysku. U nas priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego materiały, z których są konstruowane nasze budowle, pozwalają na ich trwałe użytkowanie. Takie są wszystkie stawiane przez nas nowe mieszkania. Wrocław oferuje wiele możliwości znalezienia lokum, ale tylko u nas klienci spotykają się z taką dbałością o solidne rozwiązania.

Komfort i gwarancja zadowolenia

Żyjemy szybko i mamy bardzo zróżnicowane potrzeby lokalowe. Na dodatek, każdy ma swoje indywidualne wymagania, którym sprostać mogą tylko odpowiednio przystosowane mieszkania deweloperskie. Wrocław i jego mieszkańcy wiedzą, że tylko w pełni przemyślany rozkład mieszkania i możliwość urządzenia lokalu w zgodzie ze swoimi upodobaniami, pozwala zapewnić komfort i wygodę użytkowania. To właśnie staramy się zapewnić.

Doświadczenie

Już od ponad 10-ciu lat budujemy mieszkania. Rynek pierwotny (Wrocław) to obszar gdzie z powodzeniem wdrażamy nowoczesne rozwiązania w kwestii inwestycji deweloperskich, komercyjnych oraz budżetowych i realizujemy kolejne przedsięwzięcia, których owocem są nasze mieszkania deweloperskie Wrocław.
Jako deweloper Wrocław możemy poszczyć się bogatym doświadczeniem w połączeniu z dogłębną znajomością rynku, wiedzą na temat najnowocześniejszych technologii – pozwala nam to realizować zróżnicowane inwestycje. Przyjdź do nas i zobacz nowe mieszkania. Wrocław i nasze lokale sprawią, że poczujesz się tutaj jak w domu!