WROCŁAW: 71 323 54 40
LUBIN: 519 18 49 59
690 49 91 45

Nowe mieszkania wroclaw

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja – Lokale usługowe

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja – Lokale usługowe

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość lokali
12
Zakończenie budowy
IV kwartał 2019
Cena za metr kwadratowy od
6500

Dowiedz się więcej

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja

Wrocław – Osiedle Nowa Inspiracja

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość mieszkań
154
Zakończenie budowy
IV kwartał 2019
Cena za metr kwadratowy od
5800

Dowiedz się więcej

Wrocław – Osiedle Inspiracja – Lokale usługowe

Wrocław – Osiedle Inspiracja – Lokale usługowe

Lokalizacja
Wrocław Nowe Żerniki
Ilość mieszkań
4
Zakończenie budowy
IV kw. 2017
Cena za metr kwadratowy od
5200

Dowiedz się więcej

Nowe mieszkania Wrocław

Chcesz kupić mieszkanie, które będzie w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie? A może szukasz lokalu usługowego? Rozumiemy Twoje potrzeby i zrobimy wszystko, by im sprostać, budując nowe mieszkania na sprzedaż. Wrocław oferuje wiele możliwości − warto zostać tutaj na dłużej! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi mieszkania. Rynek pierwotny (Wrocław) ma wiele do zaoferowania!

Mieszkania deweloperskie − Wrocław

Od ponad 10 lat budujemy dla Was nowe mieszkania. Wrocław to nowoczesne miasto, oferujące wiele możliwości rozwoju. Zachwyca też wspaniałą architekturą − obok uroczych, starych kamieniczek sąsiadują imponujące budowle będące najlepszym przykładem współczesnej architektury. Nie bez znaczenia są też liczne tereny zielone, którymi kusi stolica Dolnego Śląska. Parki i tereny rekreacyjne są zawsze w pobliżu terenów, gdzie stawiamy nowe mieszkania. Wrocław to dynamiczne miasto, w którym mimo to nie brakuje miejsc przeznaczonych na relaks i odpoczynek. Dla wszystkich szukających mieszkania (rynek pierwotny), Wrocław będzie idealnym miejscem, szczególnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

Mieszkania − rynek pierwotny Wrocław

Rozumiemy, że kupno mieszkania to bardzo poważna decyzja. Dokładamy wszelkich starań, by podejmowane przez nas inwestycje gwarantowały komfort i bezpieczeństwo na długie lata. Satysfakcja naszych klientów to cel nadrzędny przyświecający każdemu realizowanemu przez nas projektowi. Spokój, cisza oraz doskonała lokalizacja to ewidentne plusy mieszkania w naszych budynkach. Duży nacisk kładliśmy na rozkładowość mieszkań. Widne kuchnie, słoneczne balkony to elementy, w które wyposażamy wszystkie nowe mieszkania − Wrocław.

Nowe mieszkania na sprzedaż − Wrocław

Architektura, która wspiera ekologiczne rozwiązania oraz piękny projekt to cechy naszych przedsięwzięć. Wierzymy, że funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką, tak też budujemy wszystkie nowe mieszkania na sprzedaż. Wrocław jest dumny ze swej bogatej architektury – nasze projekty idealnie wpisują się w przestrzeń miasta. Kolejną zaletą naszych inwestycji jest ich dogodna lokalizacja. Każdy lokal znajduje się w dobrze skomunikowanym z resztą miasta rejonie.

Solidność − nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi. Współpracujemy z profesjonalistami, co owocuje w pełni przemyślanymi projektami o najwyższych standardach wykonania. Dzięki temu, każdy kto wybierze nasz lokal, ma pewność, że przetrwa on wiele lat, bez konieczności przeprowadzania remontów i napraw, jakie cechują niektóre mieszkania deweloperskie. Wrocław jest zasypywany ofertami różnych firm – części z nich zależy wyłącznie na zysku. U nas priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego materiały, z których są konstruowane nasze budowle, pozwalają na ich trwałe użytkowanie. Takie są wszystkie stawiane przez nas nowe mieszkania. Wrocław oferuje wiele możliwości znalezienia lokum, ale tylko u nas klienci spotykają się z taką dbałością o solidne rozwiązania.

Komfort i gwarancja zadowolenia

Żyjemy szybko i mamy bardzo zróżnicowane potrzeby lokalowe. Na dodatek, każdy ma swoje indywidualne wymagania, którym sprostać mogą tylko odpowiednio przystosowane mieszkania deweloperskie. Wrocław i jego mieszkańcy wiedzą, że tylko w pełni przemyślany rozkład mieszkania i możliwość urządzenia lokalu w zgodzie ze swoimi upodobaniami, pozwala zapewnić komfort i wygodę użytkowania. To właśnie staramy się zapewnić.

Doświadczenie

Już od ponad 10-ciu lat budujemy mieszkania. Rynek pierwotny (Wrocław) to obszar gdzie z powodzeniem wdrażamy nowoczesne rozwiązania w kwestii inwestycji deweloperskich, komercyjnych oraz budżetowych i realizujemy kolejne przedsięwzięcia, których owocem są nasze mieszkania deweloperskie Wrocław.
Jako deweloper Wrocław możemy poszczyć się bogatym doświadczeniem w połączeniu z dogłębną znajomością rynku, wiedzą na temat najnowocześniejszych technologii – pozwala nam to realizować zróżnicowane inwestycje. Przyjdź do nas i zobacz nowe mieszkania. Wrocław i nasze lokale sprawią, że poczujesz się tutaj jak w domu!